Noortebänd on ligi

Oktoobrikuu keskpaigas toimusid hanereas Noortebändi konkursi poolfinaalid: 5. oktoobril Tartus Genialistide Klubis, 6. oktoobril Pärnus kultuuriklubis Tempel ja 7. oktoobril Tallinnas Sinilinnus. Finaali pääsesid vastavalt Mir, Inger ja Rainer Ild, ning nendega esinevad veel rahva lemmik Hommage ja žürii favoriit Nora’s Closure. Juba 11. novembril saab neid kuulata Noortebändi finaalgalal Kultuurikatlas, kus astub ette ka eelmise aasta võitja The Notes.

Oodata on paljut. Rainer Ild on juba silma jäänud oma demoloo rõõmsate harmooniate ja muserdava vokaaliga, Hommage oma progeliku vaatega, Mir džäss-fusion-liku atmosfääriga, Nora’s Closure mesimagusa vokaaliga ja Inger siirusega. On sumemuusikat, on NOËPilikke laineid, on härdunud pisaraid. Loodan, et Hommage esineb oma “Never Enough’iga”, mis on suts vähem eklektiline kui nende demo, ja kuigi pole kinnitatud kuuldusi, et teised miskit muud oleks hiljuti hakkama pannud, ei jää üllatustest ja lõbust küll finaalis puudu – juhivad finaalõhtut ju Jürgen Gansen ja Markus Habakukk.

Ette astuvad stilistiliselt väga erinevad muusikud, seega kordaläinud õhtu on garanteeritud. Huvi korral tuleks soetada pilet kiirelt: novembrist tõuseb pileti hind 10 euro peale. Pilet ei ole vaatamiseks hädavajalik: kes suudab live-elamusest loobuda, saab vaadata ETV2-st otseülekannet.

Pearu Pung

Detsembri alguses loe ka Pearu Punga arvustust Noortebändi finaalist.

Ürituse kodulehega saad tutvuda siin.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.